06 70 315 4311

Folyóméteres gumi fogasszíj HTD5M profil

Általános információk


Folyóméteres gumi fogasszíjak HTD5M profil

A folyóméteres gumi fogasszíj HTD5M profil végtelenítés nélküli kivitelű, amely elsősorban lineáris mozgatásokhoz és emelőszíjként történő alkalmazáshoz ideális. A kialakítása lehetővé teszi a nagy tengelytávolságok áthidalását, és megbízható teljesítményt nyújt automatizált rendszerekben is.

A HTD5M profil lekerekített foggeometriájának köszönhetően a hajtás csendes és rezgésmentes működésű, amely különösen előnyös precíziós alkalmazásokban. A neoprén gumi anyag rugalmas és időtálló, a beépített üvegszálas húzószálak pedig biztosítják a stabil, nyúlásmentes működést.

A szíj különböző szabványos szélességekben rendelhető, a végtelenítése szíjrögzítő pofával történik, amely tartós, mechanikailag erős kapcsolatot biztosít a hajtáselemek között.

Fontos információ! Kérem olvassa el!
Termékeink egységára illetve szállítási határideje, a pontos mennyiség ismeretében változhat, ezért kérem tegye be a kosárba a termékeket, és küldje el, mely alapján rövidesen küldjük ajánlatunkat, amennyiben ajánlatunkat megfelelőnek találja, rendelését ezután tudja majd véglegesíteni.

TOVÁBBI OSZLOPOK →→
Profil/szélességAnyag-erőhordozóKivitelMéter Mennyiség
5M / 6mmNeoprén-ÜvegszálOmega  db
5M / 9mmNeoprén-ÜvegszálOmega  db
5M / 10mmNeoprén-ÜvegszálOmega  db
5M / 12mmNeoprén-ÜvegszálOmega  db
5M / 12mmNeoprén-ÜvegszálOmega HP  db
5M / 15mmNeoprén-ÜvegszálOmega  db
5M / 20mmNeoprén-AcélszálHTD  db
5M / 20mmNeoprén-ÜvegszálOmega  db
5M / 20mmNeoprén-ÜvegszálHTD  db
5M / 25mmNeoprén-AcélszálHTD  db
5M / 25mmNeoprén-ÜvegszálOmega  db
5M / 30mmNeoprén-ÜvegszálHTD  db
5M / 40mmNeoprén-AcélszálHTD  db
5M / 50mmNeoprén-AcélszálHTD  db

VISSZA AZ ELŐZŐ OLDALRA
-