06 70 315 4311

Folyóméteres gumi fogasszíj HTD3M profil

Általános információk


Folyóméteres gumi fogasszíjak HTD3M profil

A folyóméteres gumi fogasszíj végtelenítés nélküli kivitelben készül, így ideális választás lineáris mozgatásokhoz, illetve emelőszíjként történő felhasználáshoz. Kialakítása lehetővé teszi a nagy tengelytávolságok áthidalását, ezért jól alkalmazható olyan rendszerekben, ahol a pontos szinkronhajtás és megbízható erőátvitel elengedhetetlen.

A HTD3M profilú fogazat lekerekített geometriája biztosítja a rezgéscsillapítást és a csendes működést, ami különösen fontos automatizált vagy precíziós alkalmazásoknál. A neoprén gumi anyag rugalmas és hosszú élettartamú, a beágyazott üvegszálas húzószálak pedig hozzájárulnak a stabil nyúlásmentes működéshez.

A HTD3M profilú folyóméteres gumi fogasszíjak különböző szélességben elérhetők, így jól illeszthetők a megfelelő hajtási kialakításokhoz. A végtelenítés szíjrögzítő pofával történik, amely biztos mechanikai kapcsolatot eredményez a hajtáselemek között.

 
Fontos információ! Kérem olvassa el!
Termékeink egységára illetve szállítási határideje, a pontos mennyiség ismeretében változhat, ezért kérem tegye be a kosárba a termékeket, és küldje el, mely alapján rövidesen küldjük ajánlatunkat, amennyiben ajánlatunkat megfelelőnek találja, rendelését ezután tudja majd véglegesíteni.

TOVÁBBI OSZLOPOK →→
Profil/szélességAnyag-erőhordozóKivitelMéter Mennyiség
3M / 6mmNeoprén-ÜvegszálOmega  db
3M / 9mmNeoprén-ÜvegszálOmega  db
3M / 15mmNeoprén-ÜvegszálOmega  db
3M / 20mmNeoprén-ÜvegszálHTD  db
3M / 25mmNeoprén-ÜvegszálHTD  db

VISSZA AZ ELŐZŐ OLDALRA
-